TNPW060325K2BYEA
MFR.Part #
TNPW060325K2BYEA
JLCPCB Part #
C1720162
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS