TNPW06031K96BXEA
MFR.Part #
TNPW06031K96BXEA
JLCPCB Part #
C1720151
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 125mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS