RN65D1240FRE6
MFR.Part #
RN65D1240FRE6
JLCPCB Part #
C3567813
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors