CW02B5R000JE12HE
MFR.Part #
CW02B5R000JE12HE
JLCPCB Part #
C3371056
Description
-65℃~+350℃ 3.75W 5Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS