TNPW06031K33BXEA
MFR.Part #
TNPW06031K33BXEA
JLCPCB Part #
C4032026
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS