P0805Y4930PBW
MFR.Part #
P0805Y4930PBW
JLCPCB Part #
C4174466
Description
-55℃~+155℃ 200mW 493Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount