RN65C4370DBSL
MFR.Part #
RN65C4370DBSL
JLCPCB Part #
C1429559
Description
-65℃~+175℃ 437Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors