Y1453700R000Q9L
MFR.Part #
Y1453700R000Q9L
JLCPCB Part #
C1480260
Description
-55℃~+125℃ 600mW 700Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS