TNPW060315K0BYEA
MFR.Part #
TNPW060315K0BYEA
JLCPCB Part #
C3927532
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS