TNPW060315K0BXEA
MFR.Part #
TNPW060315K0BXEA
JLCPCB Part #
C1716709
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS