SMBJ15D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ15D-M3/H
JLCPCB Part #
C1976296
Package
SMB(DO-214AA)
Description
15V 18.2V 24V 25A@10/1000us 500nA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS