TNPW060315K0BECN
MFR.Part #
TNPW060315K0BECN
JLCPCB Part #
C3924798
Description
-55℃~+125℃ 100mW 15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount