RNC50J8852FRB14
MFR.Part #
RNC50J8852FRB14
JLCPCB Part #
C1440694
Description
-65℃~+175℃ 100mW 88.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors