TNPW060312K1BHTA
MFR.Part #
TNPW060312K1BHTA
JLCPCB Part #
C1721454
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 12.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount