IHD1ER470L
MFR.Part #
IHD1ER470L
JLCPCB Part #
C17647063
Description
1.1A 1.6A 104mΩ 47uH ±15% Plugin,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS