TNPW0603127RBYCN
MFR.Part #
TNPW0603127RBYCN
JLCPCB Part #
C4310622
Description
-55℃~+125℃ 100mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount