RNR50H2492FRR36
MFR.Part #
RNR50H2492FRR36
JLCPCB Part #
C3384288
Description
-65℃~+175℃ 100mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors