RWR80S24R3BRRSL
MFR.Part #
RWR80S24R3BRRSL
JLCPCB Part #
C1843759
Description
-55℃~+250℃ 24.3Ω 2W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors