TNPW060310K0BETA
MFR.Part #
TNPW060310K0BETA
JLCPCB Part #
C3009396
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount