Y1690130R000B9L
MFR.Part #
Y1690130R000B9L
JLCPCB Part #
C1487724
Description
-55℃~+150℃ 130Ω 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS