TNPW04028K76BEED
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW04028K76BEED
JLCPCB Part #
C3948158
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS