MAL205647103E3
MFR.Part #
MAL205647103E3
JLCPCB Part #
C3723662
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 12000hrs@85℃ 25mm 3.88A@100Hz 40V 44mΩ@100Hz 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS