TNPW04027K87BXTD
MFR.Part #
TNPW04027K87BXTD
JLCPCB Part #
C1727414
Description
-55℃~+125℃ 50V 62.5mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount