TNPW04021K82BXTD
MFR.Part #
TNPW04021K82BXTD
JLCPCB Part #
C1727962
Description
-55℃~+125℃ 1.82kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount