TNPW040275K0BHED
MFR.Part #
TNPW040275K0BHED
JLCPCB Part #
C1714950
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS