TNPW040256K0BYEP
MFR.Part #
TNPW040256K0BYEP
JLCPCB Part #
C3913335
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS