RMC1/16SK30R1DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK30R1DTH
JLCPCB Part #
C5727021
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS