TNPW040249R9BYTD
MFR.Part #
TNPW040249R9BYTD
JLCPCB Part #
C3958855
Description
-55℃~+125℃ 49.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount