TNPW040249R9BETD
MFR.Part #
TNPW040249R9BETD
JLCPCB Part #
C4276947
Description
-55℃~+125℃ 49.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount