TNPW0402475RBETD
MFR.Part #
TNPW0402475RBETD
JLCPCB Part #
C1718562
Description
-55℃~+125℃ 475Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount