TNPW0402475RBYTD
MFR.Part #
TNPW0402475RBYTD
JLCPCB Part #
C3911985
Description
-55℃~+125℃ 475Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount