TNPW040231K6BYTD
MFR.Part #
TNPW040231K6BYTD
JLCPCB Part #
C4066200
Description
-55℃~+125℃ 31.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount