RN70E2002FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70E2002FB14
JLCPCB Part #
C1430562
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors