TNPW040221K3BETD
MFR.Part #
TNPW040221K3BETD
JLCPCB Part #
C1720937
Description
-55℃~+125℃ 21.3kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount