CMF651R0000JKR6
MFR.Part #
CMF651R0000JKR6
JLCPCB Part #
C1803766
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 1Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors