TNPW040224K3BETD
MFR.Part #
TNPW040224K3BETD
JLCPCB Part #
C4171533
Description
-55℃~+125℃ 24.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount