TNPW04021K40BYTD
MFR.Part #
TNPW04021K40BYTD
JLCPCB Part #
C3919399
Description
-55℃~+125℃ 1.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount