BFC238560332
MFR.Part #
BFC238560332
JLCPCB Part #
C3799447
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 3.3nF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS