M43P100KB40
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M43P100KB40
JLCPCB Part #
C5666779
Package
Plugin
Description
10Ω 18 750mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS