TNPW04021K10BYEP
MFR.Part #
TNPW04021K10BYEP
JLCPCB Part #
C4050073
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS