RN65C1501BB14
MFR.Part #
RN65C1501BB14
JLCPCB Part #
C1423313
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors