P0603K7871FNT
MFR.Part #
P0603K7871FNT
JLCPCB Part #
C3985338
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS