TNPW04024K32BYTD
MFR.Part #
TNPW04024K32BYTD
JLCPCB Part #
C4357389
Description
-55℃~+125℃ 4.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount