TNPU12068K66BZEN00
MFR.Part #
TNPU12068K66BZEN00
JLCPCB Part #
C4072941
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS