VSSR1601473JUF
MFR.Part #
VSSR1601473JUF
JLCPCB Part #
C1365186
Description
100mW 15 16 47kΩ ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS