TNPU12066K65BZEN00
MFR.Part #
TNPU12066K65BZEN00
JLCPCB Part #
C4066035
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS