TNPU12061K65BZEN00
MFR.Part #
TNPU12061K65BZEN00
JLCPCB Part #
C4089427
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS