TNPU12066K65AZEN00
MFR.Part #
TNPU12066K65AZEN00
JLCPCB Part #
C4285262
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS