TNPU120657K6BZEN00
MFR.Part #
TNPU120657K6BZEN00
JLCPCB Part #
C4242121
Description
-55℃~+125℃ 250mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS