TNPU120657K6AZEN00
MFR.Part #
TNPU120657K6AZEN00
JLCPCB Part #
C4102047
Description
-55℃~+125℃ 250mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS